27 грудня 2023 року декан факультету митної справи, матеріалів та технологій проф. Валентина Ткачук та заступник декана з молодіжної політики та профорієнтації проф. Ігор Дударєв перевірили умови проживання студентів факультету в гуртожитку №1.

ФММТ ФММТ

Під час відвідування гуртожитку адміністрація факультету поспілкувалася зі студентами щодо санітарно-гігієнічного стану кімнат та секцій, побутових потреб та проблем, що виникають у них під час проживання. Студенти зазначили, що умови проживання їх задовольняють, у кімнатах тепло, є гаряча вода. На секціях, зокрема кухнях та санвузлах, підтримується чистота та порядок. Скарг від коменданта гуртожитка на порушення студентами факультету правил проживання у гуртожитку не було. Адміністрація факультету намагається постійно комунікувати зі студентами факультету щодо умов проживання у гуртожитку та допомагає оперативно вирішувати побутові проблеми.

ФММТФММТ

Студенти прикрасили секції у гуртожитку до різдвяно-новорічних свят, що дозволило створити затишну атмосферу. За результатами відвідування декан обрала найкращу секцію факультету у гуртожитку та відзначила студентів цієї секції подарунком.

ФММТФММТ

Підготував