10 травня 2024 року кафедра фінансів, банківської справи та страхування Сумського національного аграрного університету організувала лекцію від Поліни Кузніченко, представниці Європейського банку реконструкції та розвитку (команда FI New Product Delivery), фінансового аналітика (магістр соціальних даних в Оксфордському університеті; магістр управління фінансовими ризиками в Дублінському університеті, Трініті-коледжі; бакалавр економіки в університеті Vistula) для викладачів, студентів, аспірантів та всіх зацікавлених осіб на тему: «Agri-lending in developing markets».

Агрокредитування на ринках, що розвиваються є надзвичайно актуальним. Спікерка описала особливості агрокредитування, доступні програми та перспективи розвитку.

ФБП ФБП ФБП

До заходу були долучені здобувачі факультету бізнесу та права Луцького національного технічного університету спеціальності 076 Підприємництво та торгівля (ОП Логістика, Підприємництво та бізнес-адміністрування, Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, Публічне управління та адміністрування), 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок першого (бакалаврського), другого (магістерського) та третього (освітньо-наукового) рівнів вищої освіти.

До обговорення були долучені викладачі Луцького національного технічного університету професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксана Полінкевич, професор кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Любов Ліпич, професор кафедри фінансів, банківської справи та страхування Олена Кузьмак, доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Вікторія Дорош.

ФБП ФБП ФБП ФБП

На заході були представники інших ЗВО, зокрема Хмельницького національного університету, Сумського національного аграрного університету, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики Оксана Полінкевич