У рамках навчальної програми для здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок» освітньої програми «Фінанси, банківська справа та страхування» було проведено важливий захід, присвячений темі академічної доброчесності.

доброчесністьдоброчесність

Доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування Мирослава Купира ознайомила здобувачів із ключовими аспектами якості освіти, стандартами та процедурами, що забезпечують дотримання академічної доброчесності в закладі вищої освіти. Під час зустрічі особливу увагу було приділено важливості дотримання принципів доброчесності, яка є основою якісної та ефективної освіти.

доброчесність

Мирослава Купира розповіла здобувачам про різні види порушень академічної доброчесності, зокрема про плагіат, фальсифікацію даних, записування та несанкціонування використання чужих робіт. Вона також детально пояснила, як заклад вищої освіти реагує на таке порушення відповідно до чинної політики, та які слідки можуть очікувати на тих, хто порушує ці правила.

доброчесністьдоброчесність

Політика академічної доброчесності є важливою частиною загальної стратегії університету щодо забезпечення якості освіти. Її утримання сприяє розвитку етичних норм серед студентів і гарантує, що навчальний процес відбувається чесно та прозоро. Здобувачі отримали значні знання про механізми контролю та відповідальність за порушення правильної доброчесності, а також зрозуміли, що формування високих академічних стандартів – це запорука їх майбутнього успіху в професійній діяльності.

доброчесністьдоброчесністьдоброчесність

Завдяки такому заходу здобувачі не тільки розвивають свої професійні навички, але й усвідомлюють важливість дотримання етичних норм у своїй освітній і науковій діяльності. Академічна доброчесність залишається фундаментом, на якому будується якісна освіта і майбутня кар'єра відповідальних фахівців.