Сьогодні в Луцькому національному технічному університеті відбулося знайомство першокурсників із представниками студентської ради та студентського профкому. Захід спрямований на ознайомлення нових студентів з основними напрямками діяльності студентського самоврядування та тими можливостями, які відкриваються перед ними ЛНТУ.

студрадастудрадастудрада

Заступник голови студентської ради ЛНТУ Максим Середюк презентував першокурсникам голову кожного факультету університету, що стало першим етапом інтеграції новачків у студентське життя. Під час зустрічі Максим детально розповів про діяльність студії, зокрема про систематичну волонтерську роботу, яку вона організовує, та участь студентів у різноманітних соціальних і культурних проектах.

студрадастудрадастудрада

Студенти мали змогу дізнатися більше про діяльність своїх факультетів, можливості для участі в наукових, культурних та спортивних заходах, а також про те, як долучитися до волонтерських проектів.

студрадастудрада

Важливою складовою зустрічі стала презентація комунікативних можливостей для активного студентства, хоча в ЛНТУ активно розвивається соціально-культурна робота. Студенти регулярно беруть участь у різноманітних культурно-масових заходах, які сприяють їх особистісній та професійній самореалізації.

Однією з найцікавіших частин заходу став розіграш квітків у кіно, що додало позитивної атмосфери та підняло настрій усім присутнім. Також відбувся запис нових членів студентської ради за факультетами, що дозволяє першокурсникам одночасно долучитися до активної діяльності студради.

студрада

студрадастудрадастудрада

Завершилася зустріч показом відео з найцікавіших подій, які відбулися в університеті за останні роки. Це дало студентам не тільки бачити, чим живе університет, а й відчути себе частиною великої спільноти ЛНТУ.

Такі заходи не тільки допомагають новим студентам краще адаптуватися до університетського життя, але й мотивують їх до активної участі в студентському самоврядуванні та житті університету.

студрадастудрадастудрадастудрадастудрадастудрада