Громадська організація «Центр експертних рішень та адвокації» запрошує студентство Луцького національного тенічного університету на другий онлайн-вебінар програми «Social entrepreneurship in Ukraine» – «Маркетинг та його особливості у соціальному підприємництві»!

Вебінар проодитиме у цю п’ятницю, 13 вересня з 14:00 до 16:00 і буде присвячений важливій темі для розвитку успішного соціального підприємництва – маркетингу.
Якщо ви хочете дізнатися, як правильно просувати свою соціальну місію, як зробити ваш бізнес помітним на ринку та як ефективно досягати поставлених цілей - цей вебінар саме для вас.

Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/RomyGHRVRYh5RGRA7

вебінар

Чому цей вебінар варто відвідати?

1. Ми розглянемо, як побудувати чітку логіку  просування товарів та послуг, з яких компонентів складається маркетинговий план і як його адаптувати саме до вашого бізнесу, адже успішне планування потребує комплексного підходу. Ми поговоримо про основні стратегії, їх особливості та фактори, на які варто звертати увагу під час планування.
  2. Знання своєї цільової аудиторії – це ключ до ефективної стратегії просування. Під час вебінару ви  ознайомитесь з різними концепціями маркетингового комплексу та навчитесь формувати образ клієнта, визначати потреби споживачів і адаптувати свої продукти або послуги під запити ринку.
  3. Сучасні технології пропонують безліч рішень для розвитку бізнесу. Ви дізнаєтеся про комплексні інструменти: від класичних методів до сучасних цифрових, таких як SMM та SEO, адже соціальні мережі та оптимізація пошукових систем (SEO) сьогодні є невід’ємними складовими просування товарів та послуг.
  4. Цей вебінар допоможе вам побудувати ефективну маркетингову стратегію, яка сприятиме розвитку вашого соціального підприємства. Ви отримаєте практичні поради, інструменти та шаблони, які допоможуть вам впровадити отримані знання у власний бізнес.

Не пропустіть можливість підвищити свої знання в маркетингу!

Реєструйтесь за посиланням: https://forms.gle/RomyGHRVRYh5RGRA7

Створюйте бізнес, що змінює світ на краще!

Міжнародна навчальна програма з соціального підприємництва «Social entrepreneurship in Ukraine» впроваджується ГО «Центр експертних рішень та адвокації», спільно з ГО "Агенція місцевої демократії у Маріуполі" (LDA Mariupol in Ukraine - Агенція місцевої демократії Маріуполя в Україні), за підтримки Данської ради у справах біженців (DRC), спільно з Талліннським університетом (TLU), Молодіжним інноваційним центром (YIC), Агентством інновацій і технологій Грузії (GITA) та Асоціацією «ATINATI» в Грузії та Україні в рамках проєкту «EU4YOUTH Phase III: Youth Employment and Entrepreneurship», за фінансування Європейського Союзу  у співпраці з Приазовським державним технічним університетом та громадською організацією “Молодіжна рада Маріуполя”.