Запрошуємо студентів Луцького національного технічного університету на публічні лекції з урбаністики та воркшоп.

Мета цього заходу разом із партнерами-урбаністами дослідити та запропонувати ключові майбутні проєкти для розвитку міста в рамках проєкту Urban Vision Lutsk.

лекція

Спікерами стануть — Алескандр ДеХоог і Хендрік Блум, бельгійські архітектори ORG, що працюють з темами генпланів міст, просторових рішень і міського розвитку.
Вони поділяться власним досвідом та розглянуть, як Луцьк може розвиватись у сфері урбаністики та основні принципи розвитку і відбудови міст в Україні.

Після лекції на тебе чекає воркшоп «Які проєкти можуть змінити Луцьк?». Коли?

• 18 вересня, о 17:00
  • Тривалість — 3 год
  • Місце проведення: сквер біля скульптури «ЗЕРНО»

Вхід вільний, проте за попередньої реєстрації: https://forms.gle/j8nJ8VTBDBbGwwCm6

лекціялекція

Подія відбудеться у межах проєкту Urban Vision Lutsk — першого урбаністичного дослідження міста Луцька. Подію організовують платформа @algorytm.ngo (Україна), громадська організація @urbanreforms (Україна), проєктувальне бюро @orgpermod (Бельгія).