У період з 09.03.2024 по 17.03.2024р. в рамках проекту Еразмус+ 2022-1- PL01-KA171-HED-000070131 завідувач кафедри матеріалознавства Микола Мельничук реалізував мобільність для НПП з метою викладання в Університеті імені Яна Длугоша (Польща).

Матеріалознавство

«Власне, я прочитав короткий курс англійською мовою «Sustainable development for engineers» обсягом 8 академічних годин для студентів різних спеціальностей факультету природничо-технічних наук, разом - більше 30 студентів. Під час занять ми дискутували з студентами, чому ж для людства безальтернативно важливим є дотримуватися підходів сталого розвитку і якою ж власне є роль інженерів, вчених у розвитку соціуму в умовах технологічного детермінізму та соціального конструктивізму. Розглядали інструменти аналізу життєвого циклу виробів, інструменти стратегічного планування на етапі розробки продукції", - розповідає Микола Мельничук.

МатеріалознавствоМатеріалознавство

Також за час мобільності відбулися робочі зустрічі з деканом факультету природничо-технічних наук проф. Марчином Сосновським та керівником освітньої програми «Інноваційні технології та матеріали» Кароліною Грабовською та були узгоджені поточні питання програми подвійного диплому за ОП спеціальністю 132 «Матеріалознавство» бакалаврського рівня. Обговорили можливість проведення спільної наукової конференції. Домовилися про укладання міжінституційних угод для реалізації академічної мобільності у рамах програми Еразмус + КА:107 на наступний рік.

Крім того, науковець доєднався до Дня відкритих дверей університету ім. Яна  Длугоша.

МатеріалознавствоМатеріалознавствоМатеріалознавство