Перейти до основного вмісту

АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ МЕНЕДЖМЕНТУ В УМОВАХ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ ЕКОНОМІКИ:
СИМБІОЗ ТЕОРІЇ ТА ПРАКТИКИ

31 березня 2017 року на кафедрі менеджменту та маркетингу факультету бізнесу Луцького національного технічного університету відбувалася ІМіжнародна науково-практична конференція студентів, аспірантів та молодих вчених «Актуальні проблеми менеджменту в умовах інноваційного розвитку економіки» (4nd International scientific and practical conference for students, posgraduates and young scientists «Current problems of management under the conditions of innovative development of economy»), в якій взяли участь 114 дослідників із 2-х зарубіжних та 6-ти українських вищих навчальних закладів. Співорганізаторами конференції виступили вищі навчальні заклади Білорусії, Польщі, Болгарії, Грузії, Литви, Португалії. Робота конференції тривала у 6-ти основних секціях: «Теорія та практика менеджменту підприємств», «Менеджмент персоналу», «Маркетингове управління підприємствами», «Управління виробничими та логістичними системами», «Інноваційно-інвестиційні засади розвитку підприємств», «Регіональне управління».

З вітальною промовою зустріли учасників та гостей заходу проректор Луцького НТУ Валентин Талах, декан факультету бізнесу Луцького НТУ Надія Хвищун, завідувач кафедри менеджменту та маркетингу Валентина Морохова, заступник начальника Управління розвитку, інвестицій та європейської інтеграції Волинської обласної державної адміністрації Вероніка Бальбуза та директор з персоналу ПАТ «ВГП», консультант у сфері управління персоналом, бізнес-тренер, коуч, сертифікований викладач Adizes Methodology від Adizes Institute, коуч за стандартами ICF, ECF Наталія Ісаєва.

 

Зокрема проректор Валентин Талах підкреслив актуальність наукового заходу та порадив студентам не бути пасивними та досягати нових звершень. Вероніка Бальбуза запросила студентів на роботу, наголошуючи на важливості креативного мислення і виразила впевненість у тому, що учасники науково-практичної конференції стануть безпосередніми творцями майбутнього України. Декан факультету Надія Хвищун підкреслила, що лише той, хто володіє інноваційним та креативним мисленням, переможе на ринку праці сьогодні та побажала учасникам плідної роботи на конференції, гідно представити доповіді та завжди бути креативними та ініціативними. У виступі Наталії Ісаєвої акцентувалася увага на важливості саморозвитку, довіри та поваги до людей, а також оптимального поєднання теоретичних знань та практичних навичок. Також в рамках заходу учасники конференції – студенти Ковельського промислово-економічного коледжу Луцького національного технічного університету відвідали підприємство ТзОВ «Забіяка».

 

 Аудиторія активно брала участь в дискусіях та обговореннях доповідей. Почесні гості та члени організаційного комітету відзначили високий рівень підготовлених виступів. На конференції було визначено 6 переможців, що нагороджені дипломами 1, 2 та 3 ступенів.

 

 

І місце – Ірина Кравченя, Луцький національний технічний університет;

ІІ місце – Олена Гнатюк, Луцький національний технічний університет; Наталія Дроздовська, Луцький національний технічний університет;

ІІІ місце – Олена Щербік, Луцький національний технічний університет; Анастасія Хороших, Ковельський промислово-економічний коледж Луцького національного технічного університету; Марія Гончаренко, Ковельський промислово-економічний коледж Луцького національного технічного університету.

 

Авторам найкращих доповідей за плідну роботу були вручені почесні грамоти, а студенти, які проявили найбільшу активність під час роботи конференції, отримали подяки. Так, 7 учасників конференції були відзначені грамотами в трьох номінаціях: «За оригінальність наукового дослідження та активну участь у конференції» (Степан Олійник, Луцький національний технічний університет; Катерина Цалай, Луцький національний технічний університет); «За використання інноваційних підходів у науковому дослідженні та активну участь у конференції» (Світлана Мідик, Луцький національний технічний університет; Марія Артисюк, Луцький національний технічний університет); «За прикладний характер наукового дослідження та активну участь у конференції» (Марія Ісаєва, Луцький національний технічний університет; Катерина Бондарська, Луцький національний технічний університет; Олена Медвєдєва, Луцький національний технічний університет).

 

Професорсько-викладацький склад кафедри менеджменту та маркетингу Луцького НТУ щиро вітає переможців та бажає подальших звершень на науковій ниві, успіхів у навчанні та подальшому працевлаштуванні.

Неля Герасимяк,
доцент кафедри менеджменту та маркетингу