Багі, теніс і брейн-ринг: як ФТМІ відзначали День автомобіліста

У п’ятницю, 28 жовтня, в ЛНТУ відбувся атмосферний вечір в дусі справжнього студентського життя: факультет транспорту та механічної інженерії святкував День автомобіліста.

ФОТО

З вітальним словом виступила ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона подякувала факультету за прогресивні проекти та активну діяльність. Студенти ж, в свою чергу, здивували її оригінальним подарунком: Ірина Михайлівна стала власницею ще однієї Audi, направду, іграшкової. «Перше авто в подарунок, всі інші купувала сама» – жартує ректорка.

ФОТО

А далі розпочався справжній вир студентських активностей: турнір з настільного тенісу, перегляд кінофільму та брейн-ринг. Переможцем турніру став Стасюк Богдан, студент групи ТТс-11.

ФОТОФОТО

ФОТО

У брейн-рингу змагалось цілих чотири команди: «Прєподи» –  команда викладачів факультету, «КВК» – команда збірної гумору Політєх Street, «Живчики» та «Стоп-кран» – студентські команди ФТМІ. За результатами двох раундів у фіналі боролись «Прєподи» та «Живчики». Але перемогу все-таки здобула команда студентів факультету.

ФОТО

Переможців нагородили приємними призами, а декан факультету Ігор Мурований подякував студентам за гідну організацію івенту: «Зараз наша рушійна сила в єдності, тому об’єднуйтесь в організації спільних заходів, в навчальному процесі, об‘єднуйтесь навколо нових ідей та майбутніх проектів. А Політех вам у всьому допоможе!»

ФОТОФОТОФОТО