БАСКЕТБОЛЬНА КОМАНДА ЛУЦЬКОГО НТУ
ВИБОРОЛА ІІ МІСЦЕ У ЗМАГАННЯХ
У спортивному комплексі Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки 2–3 листопада відбулися змагання з баскетболу серед команд ІІ групи за програмою Спартакіади міста Луцька. У змаганнях брали участь Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки, Академія рекреаційних технологій і права, Луцький інститут розвитку людини «Україна» та наш університет.
До складу нашої команди, наставником якої є Володимир Файдевич, входили такі студенти:
1. Шкондя Юрій, ст. гр. АТм-52.
2. Зубчик Вадим, ст. гр. ОПс-21.
3. Шинкарук Владислав, ст. гр. ІМ-21.
4. Матвійчук Володимир, ст. гр. ЕЕ-11.
5. Гололобов Вадим, ст. гр. ЕОСм-61;
6. Дзюбинський Володимир, ст. гр. КСМс-21.
7. Богуш Владислав, ст. гр. АВс-11.
8. Коменда Денис, ст. гр. АВ-11.
9. Середа Роман, ст. гр. М-22.
10. Бартошук Андрій, ст. гр. ЕП-31.
11. Павлюк Артем, ст. гр. АВ-21.
12. Хомишак Владислав, ст. гр. МТП-41.
Перемогу здобула команда Академії рекреаційних технологій і права. Команда нашого університету виборола друге місце у Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки. Четверте місце посіла команда Луцького інституту розвитку людини «Україна».
Спортклуб Луцького НТУ