Університет Вітовта Великого, Литва запрошує студентів ЛНТУ на навчання на осінній семестр.

Мобільність

Для участі у програмі академічної мобільності студенти мають бути номінованими! Номінацію можна отримати, звернувшись у відділ міжнародних зв’язків та надавши:

1. академічну виписку/transcript of records із зазначеним середнім балом;

2. сертифікат про знання англійської мови не нижче В2.

Кінцевий термін для отримання номінації – 10 травня.

Після номінування апліканти отримають лист на електронну скриньку із підтвердженням та подальшими інструкціями про процедуру заповнення аплікаційної форми.

Разом з координатором академічної мобільності на факультеті необхідно вибрати предмети із сумарною кількість кредитів 24-36 ECTS. З переліком доступних курсів в Університеті Вітовта Великого можна ознайомитись тут.

Кінцевий термін подання заявок – 17 травня.

Більше інформації тут

Прохання врахувати можливість перетину державного кордону в умовах воєнного стану при подачі заявки.

Якщо у вас виникнуть запитання щодо обміну студентами, будь ласка, не соромтеся зв’язатися з нами inter_ldtu@ukr.net.