Безпека на дорозі – це те, що важливо для кожного з нас, ті знання, яким необхідно навчати дітей і про які потрібно повсякчас нагадувати кожному громадянину, адже усі ми так чи інакше є учасниками дорожнього руху. Часто саме від незнання правил дорожнього руху чи нехтування ними, люди стикаються із непоправними і навіть трагічними ситуаціями. Тож, аби нагадати про важливість безпеки на дорозі зі студентами та викладачами факультету архітектури, будівництва та дизайну і факультету компʼютерних та інформаційних технологій зустрілися представники Управління патрульної поліції Волинської області.

У ролі спікера виступив старший інспектор з особливих доручень лейтенант Олександр Таровський.

Представила запрошеного лектора  заступник декана ФАБД Ірина Задорожнікова: «Студенти повинні не тільки розвивати свої hard skills, але й не забувати про м’які навички. Саме для вашого розвитку сьогодні до нас завітали запрошені гості, які розкажуть усе про безпеку на дорозі».

ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД

Впродовж лекції, Олександр Таровський розповідав молоді про основні правила поведінки на дорозі, як у ролі кермувальника транспортним засобом, так і в ролі пішохода. Він відзначив важливість отримання інформації не з інтернету чи від друзів, а саме від фахівців-практиків, від поліцейських, які можуть детально розповісти про законодавство, відповідні положення та норми, якими повинні керуватися громадяни.

Студенти вибудували ефективний діалог із полісменами, озвучуючи ті запитання, які їх цікавили. Таким чином отримали вичерпну інформацію щодо поведінки пішоходів, відповідальність за недотримання правил дорожнього руху, процедуру отримання водійського посвідчення, конкретні ситуації, які трапляються за кермом та викликають спірні моменти між учасниками дорожнього руху.

ФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБДФАБД