Перейти до основного вмісту

На сьогодні соціальні мережі та цифровізація заполонили практично усі сфери людського життя. Проте, ніхто не убезпечений від шахрайств та небезпеки використання особистих даних, якими ми користуємось для створення своїх аккаунтів та електронних ресурсів, а також здійснюючи різноманітні електронні платежі.

Тож для ознайомлення з безпечним поводженням у кіберпросторі відгукнулись інспектори Департаменту Кіберполіції Національної поліції України у Волинській області лейтенанти поліції Владислав Цесар та Юрій Кухарчук.

ФАТЕФАТЕФАТЕ


Зустріч відбулась у форматі дискусій та спілкування, адже питання, що піднімались лекторами в ході зустрічі, зацікавили здобувачів. Як не потрапити у шахраські фінансові схеми, як зберегти свої особисті дані, як розпізнати фішингові посилання і це далеко не увесь перелік корисних порад, які надали запрошені гості. 

ФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕ


Працівники департаменту навели наочні приклади типових шахрайських схем, які найпоширеніші на сьогодні, а також запросили здобувачів до співпраці, а саме до проєкту «Stop Russia Mriya», завдяки якому можна перешкоджати та блокувати діяльність ворожих ресурсів, що становить одну із ланок боротьби з країною агресором. 
 

ФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕ


Усі присутні слухачі були у захваті від проведеного заходу і щирими аплодисментами подякували запрошеним лекторам. 
 

ФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕФАТЕ


Факультет аграрних технологій та екології