Перейти до основного вмісту

Десяті роковини розстрілу Небесної Сотні… 20-е лютого 2014-го року стало переломною датою для всього українського народу.

Відтоді щороку ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні та учасників Революції гідності, людей, які ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоювали права і свободи, європейське майбутнє України, людей, які не вмирають, а вічно є і будуть у наших серцях.

Цьогоріч минають десяті роковини розстрілу Небесної Сотні, пам’ятний день проходить під гаслом: «Залишаємося гідними своїх героїв».

Вдесяте в умовах війни з росією. Нині маємо десятки тисяч загиблих від російської зброї, але щорічно 20 лютого згадуємо тих, які першими загинули за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб північний сусід не поглинув її. Імена Героїв Небесної Сотні стоять першими у мартирологу загиблих у російсько-українській війні, адже сьогодні ми знаємо, що російська зброя була спрямована вперше проти громадян незалежної України не в лютому 2022 року, і навіть не навесні 2014, а у січні та лютому 2014 року, коли у середмісті Києва від вогнепальних поранень і газового отруєння гинули активісти Майдану.

З нагоди пам’ятної дати фахівці бібліотеки ЛНТУ підготували тематичну книжкову виставку. Усі охочі мають нагоду ознайомитися із документалістикою, художньою та публіцистичною літературою і нагади собі про ті історичні події, свідками й учасниками яких став кожен із нас.

БібліотекаБібліотекаБібліотекаБібліотекаБібліотека