Бібліотека Луцького національного технічного університету успішно пройшла відбір до проєкту «Німецька книжкова полиця в Україні» в межах ініціативи «Обмін між німецькою та українською книжковою та літературною індустрією».

проєктпроєктпроєкт

Цей важливий культурний проєкт реалізується Goethe-Institut Ukraine, Німецькою асоціацією видавців та книгорозповсюджувачів спільно з Українським інститутом книги. Фінансову підтримку проєкту забезпечує Уповноважений федерального уряду Німеччини з питань культури та ЗМІ.

проєктпроєкт

Метою проєкту є забезпечення публічних бібліотек України новими виданнями книг німецьких авторів, перекладеними українською мовою. У жовтні-листопаді понад 1000 публічних бібліотек отримають спеціально відібрані комплекти з 14 книжкових видань. Це книги для дорослої аудиторії, що представляють різноманітні жанри сучасної німецької літератури.

проєктпроєкт

Бібліотека ЛНТУ вже отримала свій комплект книг, і на сьогоднішній день читачі мають можливість ознайомитися з цими виданнями. Виставка з «Німецької книжкової полиці» розташована у читальному залі бібліотеки, де всі охочі можуть прийти і насолодитися читанням сучасних німецьких авторів у перекладі на українську мову.

проєктпроєктпроєкт

Запрошуємо всіх відвідати бібліотеку ЛНТУ та ознайомитися з новими виданнями, що відтепер доступні завдяки проєкту «Німецька книжкова полиця в Україні».