8 жовтня, з нагоди Дня юриста, кафедра права Луцького національного технічного університету організувала захоплюючий інтелектуальний захід – правову гру Mind Game. Учасниками стали викладачі та студенти, які активно долучилися до події, проявляючи свої знання та креативність у різних правових і загальнокультурних питаннях.

Mind GameMind GameMind Game

Програма заходу складалася з п'яти тематичних раундів, що охоплювали не лише юриспруденцію, але й історію України, історію ЛНТУ, а також сучасні події та суспільне життя нашої держави. Такий формат дозволив учасникам по-новому поглянути на правові питання, розширити свій кругозір та зміцнити командний дух.

Mind GameMind GameMind GameMind GameMind Game

Крім того, кафедра права також скористалася нагодою привітати всіх правозахисниць та правозахисників із Днем юриста, побажавши уваги до деталей, креативності, стресостійкості та успішної професійної реалізації.

Mind GameMind GameMind GameMind Game

Цей захід підкреслив важливість юридичної освіти та професії юриста в сучасному суспільстві, водночас демонструючи, що знання права може бути не тільки важливим, але й цікавим та інтерактивним процесом.

Mind GameMind GameMind GameMind GameMind GameMind GameMind GameMind GameMind GameMind GameMind Game