Новий навчальний рік для студентів першого курсу спеціальностей «Економіка» та «Управління персоналом» розпочався із захоплюючих та пізнавальних екскурсій. У рамках навчальної дисципліни «Оздоровчо-рекреаційна рухова активність» було організовано практичні виїзди до історичних та природних пам’яток міста Луцьк. Студенти відвідали Замок Любарта, Окольний замок та Луцький зоопарк, що стало важливим елементом інтеграції навчального процесу з активним відпочинком.

екскурсія

Замок Любарта, розташований у центрі Луцька, є одним із найкраще збережених середньовічних фортець в Україні. Під час екскурсії студенти мали можливість ознайомитися з історією замку, побачити його архітектурну велич та відчути атмосферу давніх часів. Оглядовий майданчик на одній із веж відкрив студентам чудові краєвиди міста, а внутрішні приміщення замку дозволили побачити унікальні експозиції, що розкривають побут епохи Середньовіччя.

Не менш захоплюючою стала екскурсія до музейного простору «Окольний замок». Тут студенти змогли зануритися у світ князів і шляхти, міщан та духовенства.

екскурсіяекскурсія

Завершальним етапом стала прогулянка до Луцького зоопарку. Студенти змогли побачити багатий світ флори та фауни, дізнатися більше про догляд за тваринами, а також про специфіку фінансування зоопарку. Як комунальне підприємство, зоопарк частково фінансується з міського бюджету. Проте для забезпечення належного догляду за тваринами та розвитку інфраструктури заклад активно шукає додаткові джерела доходу – продаж квитків, екскурсійні послуги, благодійні внески, а також партнерські програми. Студенти дізналися, що, купуючи вхідні квитки, вони роблять свій внесок у підтримку зоопарку, що допомагає його мешканцям пережити зиму.

екскурсія

Вересневі екскурсії стали чудовою можливістю для студентів поєднати навчання з активним відпочинком. Окрім практичних знань з дисципліни, вони отримали незабутні враження та змогу ближче ознайомитися з культурно-історичною спадщиною рідного міста.