4 жовтня, відбувся Всеукраїнський освітній форум «Підготовка аудиторів: від теорії до практики». Захід був організований Громадською організацією «Професійна організація аудиторів, бухгалтерів та викладачів обліково-контрольних дисциплін». Від Луцького національного технічного університету на форумі взяв участь доцент кафедри обліку і аудиту Чудовець Віталій.

форум

Форум зібрав понад 300 учасників, серед яких були представники Ради Аудиторської палати України, Органу суспільного нагляду за аудиторською діяльністю (ОСНАД), а також доктори та кандидати наук, доценти, професори, завідувачі кафедр, викладачі і аспіранти з більш ніж 30 закладів вищої освіти України. Міжнародними гостями заходу стали представники Віденського Економічного Інституту (WU) та Інституту фінансистів і бухгалтерів (IFA) Великої Британії, а також члени ГО «ПО АБВ».

форумфорум

Цей освітній форум став першою всеукраїнською платформою для обговорення важливих питань, пов’язаних з підготовкою аудиторів.  Основними темами для дискусії були: можливості ефективної підготовки аудиторів у закладах вищої освіти; інтеграція вимог сертифікаційних програм у навчальні плани вищих навчальних закладів; організація практичної підготовки випускників на базі аудиторських фірм, а також стажування викладачів; питання сертифікації викладачів аудиту та залучення практикуючих аудиторів до навчального процесу; критичний аналіз програм підготовки фахівців до практичної роботи в сфері аудиту.

форум

Проведення таких заходів, як форум «Підготовка аудиторів: від теорії до практики», є важливим кроком у підвищенні якості підготовки майбутніх аудиторів, сприяє зміцненню співпраці між освітніми та професійними спільнотами та забезпечує впровадження передових практик у навчальний процес.