Здобувачі ОП «Цифровий маркетинг» та «Маркетинг» Луцького національного технічного університету 21-22 лютого  відкрили для себе безмежні можливості практичного маркетингу під час інтенсиву у бізнес академії PMBA, де спікерами були виконавчий директор компанії VolWest Group Петро Кульпач та потужний SMM-спеціаліст Марина Свіст

МаркетингМаркетингМаркетингМаркетингМаркетинг

Під час навчання студенти почули багато цікавого та актуального, а головне – змогли втілити отримані знання у практичній діяльності, аналізуючи та розробляючи різноманітні методи просування бізнесу. Також інтенсивна програма дала можливість учасникам співпрацювати з відомими брендами, такими як Spar, Behealthy, Adrenaline City та Chikos.

МаркетингМаркетингМаркетингМаркетингМаркетинг

Цей незабутній досвід надихнув молодих маркетологів на великі досягнення та підкреслив важливість постійного професійного зростання. Дякуємо PMBA та особисто Тетяні Репницькій за можливість співпраці та вдосконалення наших знань!

МаркетингМаркетингМаркетингМаркетингМаркетингМаркетингМаркетинг

Кафедра маркетингу