Бізнес – соціально відповідальний
На запрошення Тараса Божидарніка 15 квітня 2015 року студенти факультету бізнесу спеціальностей «Менеджмент», «Економіка підприємства» і «Управління персоналом» зустрічалися з журналістом, громадським діячем, екологом і просто успішною людиною Ігорем Тихолазом.
Ним була прочитана лекція на тему «Соціальна відповідальність бізнесу». У своєму виступі гість розповів студентам про відповідальність підприємницьких кіл перед суспільством, державою, навів цікаві приклади з іноземного та вітчизняного досвіду та розкрив деякі інші актуальні аспекти ведення бізнесу.
Студентам було цікаво почути розповіді про власний досвід лектора у сфері бізнесу, громадської діяльності. Здобутим багажем навичок та знань він поділився з присутніми. Бесіда проходила з елементами дискусії, в яку вступали як студенти, так і присутні викладачі факультету бізнесу.
«Не думайте, що хтось зробить щось за вас, оскільки все в ваших силах. Будьте соціально активними і ніколи не будьте байдужими до всього, що відбувається», – на закінчення додав Ігор Тихолаз.
Олег Ковальчук,
доцент кафедри менеджменту
та маркетингу