Благодійна ініціатива
студентів факультету бізнесу
до Дня Святого Миколая

Напередодні Дня Святого Миколая всі діти чекають на подарунки. Тому 18 грудня спеціалісти та магістри спеціальності «Економіка підприємства» разом із куратором Іриною Пушкарчук і доцентом Ольгою Мишко відвідали діток відокремленого дошкільного відділення «Сонечко» Крупівського навчально-реабілітаційного центру (м. Ківерці). Станом на сьогодні заклад налічує 54 вихованці віком від трьох до семи років. Ці діти обділені батьківською любов’ю, тому потребують найбільше уваги та опіки.

Студенти-волонтери груп ЕП-51 і ЕПм-51 заздалегідь підготувалися до поїздки. Вони за свої власні кошти й за кошти, зібрані від організованого благодійного збору серед працівників кафедри економіки та підприємництва, а також усіх небайдужих, закупили солодощі, фрукти, канцтовари, іграшки для кожної дитини цього закладу.

У відокремленому дошкільному відділенні «Сонечко» присутня затишна атмосфера. Працівники та вихованці закладу завжди раді гостям, а малеча до студентів ставиться довірливо та щиро.

Милосердя створює неймовірний ефект. Особливо це відчувалось та відображалось у вдячних оченятах діток, які дуже зраділи гостинцям та молоді. В кожного з відвідувачів стало тепліше на душі після такої поїздки.

Магістрант Сергій Кушнірук присвятив малечі дитячого будинку такі рядки:

І знову казка вирувала
Та й землю снігом покривала.
Зима прийшла, неначе панна,
Красива, пишна, бездоганна!

І хоч лютує – та чарує
Вона чудес нам подарує.
І зайде Миколайчик з неба.
Він пам’ятає все, що треба.

Він знає всіх! Приніс дарунки,
Любов уклав у ці пакунки.
Бажав вам щастя та удачі,
Щоб ви «лихому» дали здачі.

Не падай духом, посміхайся,
Щоб не ставалось, не здавайся!
Повірте в краще, вірте в диво
Й життя складеться хай щасливо.

Студенти висловлюють щиру вдячність усім, хто долучився до такого заходу, від себе та усіх діток відокремленого дошкільного відділення «Сонечко» Крупівського навчально-реабілітаційного центру.

Ірина Пушкарчук,

Ольга Мишко,
доценти кафедри економіки та підприємництва

Ольга Жуковська,