В ЛНТУ продовжуються засідання читацького клубу, де студенти та викладачі, любителі книги, збираються за єдиним круглим столом, аби обговорити прочитану літературу та знайти, крізь друковані сторінки, сенси життя.

Тут однодумці діляться своїми враженнями від прочитаних книг; проводять паралелі між історіями, надрукованими на сторінках та історіями прожитими нами; знаходять особисте натхнення та шукають власну мотивацію.

читацький клубчитацький клубчитацький клубчитацький клуб

Цього разу зустріч любителів книги відбулася вперше після літніх канікул, таким чином започаткувавши новий «читацький марафон». Ідейна натхненниця клубу Ольга Піменова розповіла про книгу, яку прочитала нещодавно, і тематика її завжди лишається актуальною, адже стосується методів боротьби із вигорянням.

«Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі», - назва книги, під авторством Емілі та Амелії Нагорскі. «Робочі проекти волають на роботі, а вдома — кличе купа немитого посуду та дитяча «домашка». Рахунки за комуналку самі себе не оплатять, звіт сам себе теж писати не хоче. А в тебе на все про все тільки дві руки і ті без манікюру, на який теж не вистачає ані часу, ані сил. Бо ти — вигоріла», - йдеться в анотації до книжки.

читацький клубчитацький клубчитацький клубчитацький клубчитацький клубчитацький клуб

Отож авторки зауважують, що поради займатися спортом, пити овочеві смузі та приймати пахучі ванни – не дієві, а тому у власній книзі виокремлюють більш ефективні лайфхаки боротьби із вигорянням.

«Ми проти відірваних від реальності стереотипних порад для «щасливої жінки». І поки інші пані вперто прагнуть «мати все», ми навчимо тебе цінувати та любити те, що вже має кожна з нас, — себе: красиву, усміхнену та неповторну жінку», - йдеться у книзі. Новими методами досягнення життєвого балансу поділилася Ольга Піменова, рекомендуючи до прочитання книгу і зауважуючи, що тема цікава для кожного, як для молоді і студентства, так і для викладачів й усіх, хто «губить» себе у життєвому вирі.

читацький клубчитацький клубчитацький клубчитацький клуб

Фантастичною історією Ерагона поділилися студенти. Вони презентували четверту книгу із серії американського фентезійного роману автора Крістофера Паоліні. «Ерагон» був третьою найбільш продаваною дитячою книгою в твердій обкладинці 2003 року та другим бестселером у м'якій палітурці 2005 року. Книга була у списку бестселерів дитячих книг New York Times протягом 121 тижня та навіть була екранізована як повнометражний фільм.

Книжка розповідає про простого хлопця Ерагона який одного дня на полюванні знаходить яйце дракона. З цього моменту він потрапляє у вир подій, що змінять його життя назавжди. Він стає Вершником Дракона, одним з тих, що у минулому панували його країною Алагезією. Його чекають неймовірні випробування на мужність та витривалість, знайомство з ельфою Арією та вершником Бромом, бої з монстрами, він відчує біль утрати та силу неймовірної дружби. Він дізнається про існування міст гномів та ельфів і саме він буде вирішувати долю свого світу. Кожна нова книга – нові пригоди Ерагона.

читацький клубчитацький клубчитацький клубчитацький клубчитацький клуб

Тема фентезі не залишила байдужим нікого із учасників читацького клубу, тож любителі книги обговорили подібні за тематикою видання. Окрім того, учасники визначилися із темою наступної зустрічі і вирішили знайти та прочитати книгу про осінь (детектив, трилер, історичний роман, де події розгортаються в осінній період). Зустріч у листопаді пройде в обговоренні книги за обкладинкою, а в грудні – книги з новорічною історією. Більше того, бажання поділитися враженнями від будь-якої прочитаної книги підтримується читацьким клубом, тож долучайтеся: кожного останнього четверга місяця. Наступна зустріч відбудеться 26 жовтня о 15:00 в читальному залі бібліотеки.

читацький клубчитацький клубчитацький клуб

читацький клубчитацький клуб