Перейти до основного вмісту

БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ «ІНВЕСТОР»
ІНВЕСТУЄ У МАЙБУТНЄ

Сьогодення ставить перед архітекторами і будівельниками нові завдання. Ці завдання спроможні вирішувати фахівці, які здобули якісну освіту, що поєднує теоретичні та практичні аудиторні заняття та екскурсії на виробництво.

Будівельний майданчик ЖК «Супернова» – чудовий приклад втілення теорії будівельної науки в практику. У цьому черговий раз могли переконатись студенти і викладачі факультету будівництва та дизайну кафедри будівництва та цивільної інженерії Луцького національного технічного університету.

Студенти у недалекому минулому мали можливість спостерігати за початком будівництва, а вже завершується зведення третьої будівлі, готовий цокольний поверх четвертої будівлі, сплановано котлован і ведеться робота над фундаментом п’ятої будівлі.

 

 

Це чудова змога побачити весь цикл зведення будівлі: від влаштування фундаменту до огляду квартир у новозбудованому будинку, а також можливість оцінити масштаб і якість будівельно-монтажних робіт на різних стадіях виконання, пересвідчитись, що будівництво ведеться з дотриманням календарного плану, нормативів та технології будівництва.

 

 

Сучасна архітектура, чудове місце розташування, новітні матеріали та технології, використані під час зведення будівель, все це робить житловий комплекс «Супернова» цікавим і привабливим для мешканців, які обирають якісне і комфортне життя, серед яких обов’язково будуть і випускники нашого факультету, які зараз вчаться обирати найкраще.

Студенти повинні бачити і знати, наскільки будівельні об’єкти можуть вплинути на міське середовище, зробити його кращим і більш якісним для мешканців.

Ірина Задорожнікова,
доцент кафедри будівництва
та цивільної інженерії

Фото: Денис Юшин,
студент групи БДН-31