«Bukovel Academic Spring School – BASS-2016»:
професійне вдосконалення

20-24 травня 2016 року в Буковелі відбувались заходи в рамках Міжнародної навчально-тренінгової програми «Весняної академічної школи Буковель-2016». Це спільний освітній проект Американської Асоціації працівників вищої школи (www.uaace.org) та агенціі «Освітні Тренди» за підтримки Міжнародної культурно-освітньої асоціації.

Доцент кафедри товарознавства та експертизи в митній справі Валентина Ткачук була учасником цієї програми.

Лектори розкривали актуальні проблемні питання у сфері вищої освіти: якість університетської освіти, сучасні тенденції у сфері вищої освіти, університетські рейтинги, лінгвістична майстерність у викладацькій та науковій практиці, інноваційні освітні технології для професійної майстерності, особливості написання заявок на програму Youth Exchange Erasmus +, академічне лідерство, емоційна рівновага викладача тощо.

Особливо вразив учасників Анатолій Олексієнко – PhD в галузі вищої освіти, професор Університету Гонконгу, засновник Спілки дослідників вищої освіти України, який ґрунтовно поділився досвідом, як підготувати конкурентну публікацію для іноземних видань. Нікого не лишив байдужим і Сергій Курбатов – доктор філософських наук, старший науковий співробітник, завідувач відділу лідерства та інституціонального розвитку Інституту вищої освіти НАПН України, науковий співробітник Центру російських та євразійських досліджень Університету Уппсала (Швеція).

Важливі моменти у сфері реформи вищої освіти окреслив доктор фізико-математичних наук, професор кафедри системного аналізу та обчислювальної математики Запорізького національного технічного університету, головний експерт групи «Освіта» Реанімаційного пакету реформ Володимир Бахрушин.

Проекти, гранти, стратегія, плагіат, моніторинг – це далеко не повний перелік тем BASS під час інтерактивних та симуляційних вправ, які було цікаво та пізнавально виконувати усім учасникам тренінгів.  А казкова природа та цілюще повітря додали особливого бажання вчитися, вдосконалюватися, підкоряти нові професійні вершини!

Деканат факультету бізнесу