Кілька десятків представників передових підприємств та організацій Волині, та навіть України, зібралися сьогодні у стінах Луцького національного технічного університету, аби розповісти про себе та познайомитися зі студентами й своїми майбутніми колегами. Захід зібрав чимало роботодавців, які зацікавлені у залученні в робочий процес молодих, активних та перспективних фахівців.

Фестиваль професійФестиваль професійФестиваль професійФестиваль професій

Офіційно відкрила захід ректор ЛНТУ Ірина Вахович. Вона наголосила, що подібний захід об’єднує роботодавців та здобувачів освіти, даючи їм можливість познайомитися, набути корисних зв’язків та відкрити шлях до кар’єрного зростання і нових можливостей.

«Рада вітати партнерів та роботодавців у стінах нашого ЗВО. ЛНТУ - це університет, який динамічно рухається вперед та розвивається навіть попри війну. Це наша місія, бо ми також символізуємо певну незламність, як і всі українці. Ми розуміємо роль технічних університетів після перемоги, після закінчення війни, бо саме ми – осередок інновацій, конкурентоспроможності та розвитку країни. Сьогодні наш захід об’єднує роботодавців та наших здобувачів освіти, випускників, які мають змогу познайомитися, поспілкуватися та знайти себе у професії. Технологічний розвиток прогресивної країни потребує інженерів та фахівців з вищою освітою, власників свого бізнесу, тому ми прагнемо навчити вас бути смілими та вести власну підприємницьку діяльність», - звернулася ректор до студентства.

Фестиваль професійФестиваль професійФестиваль професійФестиваль професій

Вона також додала, що студенти нині мають усі можливості поєднувати роботу та навчання, завдяки дуальній освіті. Ці практики існують та активно використовуються в ЛНТУ, тому Ірина Вахович побажала учасникам заходу гарних емоцій від спілкування студентів із роботодавцями та почерпнути корисні зв’язки від створеної платформи.

Фестиваль професійФестиваль професійФестиваль професій

Захід відбувається за проектом Accent та за підтримки Державної служби зайнятості. Тож із вітальним словом виступив заступник директора Волинського обласного центру зайнятості Тарас Семенюк.

«Дякуємо за можливість бути тут і бути співорганізатором заходу, особливо приємно, коли ти є випускником ЛНТУ. Служба зайнятості дуже активно працює, модернізовує свою роботу та орієнтує свою діяльність на підтримку бізнесу і працевлаштування молоді. Сподіваюся, що захід буде цікавим та дієвим і дякуємо ЗСУ, що дають можливість працювати», - зауважує Тарас Семенюк.

Фестиваль професійФестиваль професійФестиваль професійФестиваль професій

Модератором заходу стала в.о. керівника навчально-наукового центру «Volyn Business Hub» Олена Вісин. Вона відзначила, що чимало роботодавців, які сьогодні представляють потужні компанії у стінах ЛНТУ є випускниками нашого університету. Тому надзвичайно приємно зустрічати колишніх студентів, які нині є успішним фахівцями своєї справи і можуть поділитися корисним досвідом із сьогоднішніми студентами.

Впродовж Business-Profi-Day роботодавці презентували компанії та підприємства, які очолюють або у яких працюють, розповіли про особливості діяльності, виробничі потужності, продукцію, яку виробляють або послуги, що надають,  умови працевлаштування для молоді та конкурентні переваги.

Фестиваль професійФестиваль професійФестиваль професійФестиваль професійФестиваль професійФестиваль професійФестиваль професійФестиваль професій

Студентам було цікаво дізнатися про усі тонкощі працевлаштування у передових компаніях не лише області, але й країни. Вони ставили усі можливі запитання щодо можливостей професійної самореалізації та подальшого кар’єрного зростання.

Дякуємо нашим партнерам за співпрацю та спільні зусилля, які можемо докладати до гідного виховання молоді та їхнього професійного становлення, заради процвітання України та успішного майбутнього!