Calypso Tour Ua: студентам Луцького НТУ пропонують роботу в Туреччині, Болгарії та Словаччині

18 жовтня у Луцькому національному технічному університеті відбулася презентація діяльності туроператора «Calypso Tour Ua». Так, на заході були присутні викладачі, студенти університету та представники туристичної компанії, а зокрема і генеральний директор Еркан Чавуш.

Нагадаємо, раніше відбулося підписання договору між Луцьким національним технічним університетом та провідним туроператором «Calypso Tour», де були обумовлені напрямки співпраці та перспективи як для студентів, так і для закладу вищої освіти в цілому.

Турецькі партнери активно закликають студентів ЗВО до стажування у Туреччині, Болгарії та Словаччині, мовляв, це дарує можливість глибше пізнати країни, їх культуру, звичаї. Окрім того, вони отримають нові професійні навички та міжнародний сертифікат, що стане в нагоді при майбутньому працевлаштуванні та складанні якісного резюме. Так, за два роки роботи компанія відправила на стажування/практику більше 1200 студентів з України.

«Практика за кордоном – унікальний досвід. Ми несемо відповідальність за тих студентів, які у нас працюють, я особисто контактую з батьками деяких з них за потреби. Працюючи у нас, ви зможете не лише отримати професійний досвід, але і побачити прекрасні туристичні місця. Житимете ви у п’ятизіркових готелях, ми співпрацюємо лише з кращими. Чи хочете ви там і працювати, і купатися, і насолоджуватися?», - заохочує присутніх генеральний директор «Calypso Tour Ua» Еркан Чавуш.

Компанія пропонує вакансії за такими напрямками: трансферний гід, шопінг-гід, екскурсійний гід, рецепціоніст, аніматор, фітнес тренер, масажист, офіціант, офіціант на роликах, бармен, танцюрист. Будь-яке працевлаштування - за контрактом (від двох, трьох місяців до шести). В середньому, каже Ерган Чавуш, в місяць заробіток може складати 500-600$. Більше того, переважно всі потенційні роботодавці беруть на себе витрати за робочу візу та переліт.

Тож, якщо ви бажаєте з травня місяця 2019 року спробувати себе на новій роботі закордоном – необхідно заповнити анкету за таким посиланням: http://calypsotourua.com/trudoustrojstvo/. Потому представники туроператора зконтактують з вами для подальшої співбесіди.

Довідка:

Calypso Tour Ua – приймаючий туроператор в Україні, є офіційним партнером-представником турецького туроператора Calypso Tour в Україні. Компанія Calypso Tour - багатопрофільний туроператор з 2004 року і Генеральний представник а / к Scat в Туреччині. Головний офіс знаходиться в Стамбулі, також є власні офіси в Анталії, Мармарисі та Бодрумі. У Казахстані офіси розташовані в містах Алмати, Астана, Шимкент.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=al...