Cambridge Assessment English: студенти та викладачі Луцького НТУ отримали сертифікати

У лютому 2018 року між Луцьким НТУ та освітнім центром «Грейд» був підписаний договір про співпрацю. Так, університету будуть надаватися послуги з організації міжнародних екзаменів Cambridge English.  Grade Education Centre є єдиним в Україні платиновим тест-центром з проведення іспитів Cambridge Assessment English і приймає понад 3500 кандидатів щорічно.

Завдання базуються на реалістичних ситуаціях таким чином, щоб підготовка до екзамену давала кандидатам мовні навички для реального життя.

Відтак, 28 лютого та 16 березня відділом неперервного навчання було проведено тестування викладачів та студентів  на виявлення рівня знань англійської мови. Тести точно і послідовно перевіряють усі чотири мовні навички (читання, письмо, аудіювання, мовлення) разом із використанням англійської (Use of English). За результатами тестування були вручені сертифікати.

Відділ неперервного навчання

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...