Чарівні студентки та танцюючий декан-музикант: у Луцькому НТУ обрали Міс ФКНІТ – 2018

У Луцькому НТУ відбулося чергове свято краси, розуму та гумору. Відтак, студенти та викладачі ВИШу мали нагоду повболівати за свою фаворитку та обрати МІС факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

Серед гостей свята були присутні ректор Луцького національного технічного університету Петро Савчук, проректор з науково-педагогічної роботи Валентин Талах та заступник декана факультету КНІТ Юлія Повстяна.

Справжніми експертами свята, які змушені були об’єктивно оцінити таланти та вроду красунь стали: Містер факультету КНІТ-2017, Віце-містер на конкурсі «Король та Королева Луцького НТУ» Владислав Момоток; найсимпатичніший викладач кафедри комп’ютерної інженерії за версією дівчат зі студради факультету Микола Поліщук; викладач, що розгледить інтелект у кожній конкурсантці – Віталій Кабак; автор чи не кожного відеопредставлення переможців конкурсів, людина, яка завжди за кадром – Юрій Буденко.

Змагалася за омріяний титул Міс факультету КНІТ відверта, енергійна та креативна Юлія Ковальчук. Як сама про себе розповідає дівчина, вона елегантна приборкувачка буденності, справжня краса, на її думку, внутрішня, а жіноча мудрість – найкраща зброя. Ця дівчина асоціює себе з романом, у якому до останньої сторінки не знаєш, чим він закінчиться. Надія Синюк – комунікабельна і творча дівчина, у житті усього досягає сама і ніколи не перестає самовдосконалюватися. Життєрадісна і мила дівчина, принцеса, найбільшим скарбом якої є щирість і вміння бути собою – Валентина Кметь та Юлія Вусата із життєвим кредо – «Ніколи не здавайся». Вона вважає себе щасливою людиною, любить життя і сприймає світ таким, який він є. Обожнює творити добро і щастя, а у людях цінує відданість і чесність.

Під час конкурсу дівчата вражали не лише своєю красою та розумом, а щиро дивували усіх присутніх власними талантами та творчими здібностями.

Зокрема, на першому конкурсі «Знайомства» потенційні Міс факультету КНІТ продемонстрували відеопредставлення про себе, свої вподобання та оточення. У конкурсі «Таланти» дівчата розкрили свій творчий потенціал, адже глядачі почули автовірш Надії Синюк, підспівували разом із Юлією Ковальчук, співпереживали із Валентиною Кметь під декламацію поезії у прозі «Твої листи пахнуть зов’ялими трояндами» та вражалися майстерності виготовлення виробів із мушель та підручних матеріалів, що продемонструвала Юлія Вусата.

Як зазначили ведучі свята Юлія Бортник та Сергій Савчук, наша Україна славиться красунями. Їм завжди були притаманні неповторна врода, світлий розум, працьовитість, ввічливість і звичайно, велика шана, любов і повага до рідного краю. Саме тому наступний конкурс причарував усіх навколо, адже красуні-конкурсантки вийшли на дефіле у вишиваному вбранні.

Потому, дівчата позмагалися в інтелектуальному конкурсі , під час якого повинні були оригінально відповісти на запитання. Так, наприклад на питання чим відрізняється український студент від будь-якого іншого, Юлія Ковальчук відповіла: «Здатністю прожити на українську стипендію». Важким видалося запитання про те, у яких кліматичних поясах знаходиться Україна, адже, як зазначили дівчата, нині кінець березня, а на вулиці і досі сніг.

Окрім того, ще одну перевірку для учасниць влаштували хлопці. Конкурс розрахований на те, аби побачити, чи готові дівчата до подружнього життя. Відтак, за обмежену кількість часу, красуні повинні були власноруч вбрати хлопців на побачення.

А поки учасниці після запеклої боротьби готувалися до прекрасного фінального дефіле у вечірніх сукнях, розважив публіку декан КНІТу Ростислав Редько. Чоловік зауважив, що любить виступати на сцені, полюбляє співати, особливо разом із заступниками. Тож цього вечора, Ростислав Григорович виконав всесвітньо відому композицію на саксофоні, а потому ще й потанцював із ведучою свята.

Після такого запального виступу зал здійнявся хвилею бурхливих оплесків і глядачі уже були готові почути вердикт суддів: хто ж таки здобуде титул Міс факультету. Отож, за результатами оцінювання, звання Міс глядацьких симпатій та Міс талант отримала Надія Синюк, а Міс посмішка стала Юлія Ковальчук. Титул Віце-міс виборола Юлія Вусата, а переможницею конкурсу Міс ФКНІТ - 2018 стала Валентина Кметь.

Щиро вітаємо учасниць із їхніми перемогами, а Міс факультету КНІТ бажаємо подальших успіхів у боротьбі за титул «Королева Луцького НТУ».

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...

Інформаційний відділ Луцького НТУ, Ілона Карпюк