Чемпіонат з кібер-спортивної дисципліни
«Counter Strike 1.6»

З 3-го по 8-ме грудня 2015 року у стінах Луцького НТУ відбувся чемпіонат з кібер-спортивної дисципліни «Counter Strike 1.6». Чемпіонат відбувся в ІІ корпусі університету, що на вул. Потебні, 56, в лабораторіях кафедри комп’ютерних технологій (КТ) факультету КНІТ. Попередньо була здійснена дводенна підготовка до чемпіонату з інсталяції пакетів програм на 12 комп’ютерах зусиллями працівників кафедри КТ. Активну участь у цьому приймали зав. кафедри Олег Герасимчук, заст. декана ФКНІТ Ігор Андрущак, старші лаборанти кафедри КТ Микола Каварський і Михайло Потейчук. Співорганізаторами чемпіонату виступили, також, студенти факультету КНІТ Владислав Індика і Костянтин Рабчун (гр. АВ-22), які входять до колективу КВН «Фрістайла» і є дуже активними при організації різних університетських заходів.

Counter Strike є грою, яка розвиває навички командобудуванння, відчуття уваги та скоординованості в колективі, покращує реакцію, а головне вибудовує в людини вміння комунікувати скоординовано і впевнено в складі колективу в надзвичайних ситуаціях, в тому числі військового характеру. Ці навички необхідні для молодих захисників Вітчизни, які в будь-який момент зможуть стати на захист українського народу.

У змаганні прийняло участь 40 чоловік у складі 8 команд (по 5 чол. у кожній), а також 25 глядачів з числа студентів ФКНІТ, ТФ, ФБ і учнів шкіл м. Луцька.

Переможцем чемпіонату стала команда «KAPPA» в такому складі:

1)    Богдан Пасічник, гр. КСМс-11;

2)    Артем Гарасюк, гр. КСМс-12;

3)    Дмитро Гончарук, гр. ІМ-32;

4)    Гліб Голян, гр. КН-31;

5)    Дмитро Вербицький, гр. МО-12.

2-ге місце виборола команда «АВС» в такому складі:

1)    Бойко Богдан, гр. АВ-51;

2)    Павло Токарчук, гр. АВ-51;

3)    Сергій Войтович, гр. АВ-51;

4)    Балинський Андрій, гр. АВ-51;

5)    Архіпов Сергій, гр. АВ-51.

3-тє місце отримала команда «Ha4i .tm»:

1)    Володимир Васильчук, гр. АВ-22;

2)    Ольховик Андрій, гр. АВ-21;

3)    Юрій Утинкевич, гр. КСМ-22;

4)    Віталій Оверчук, гр. КН-21;

5)    Олександр Сьох, гр. АВ-11.

Переможці були нагороджені кубками, грошовими нагородами та іншими цінними призами.

Особливу подяку хочеться висловити зав. кафедри КТ Олегу Герасимчуку, заст. декана ФКНІТ Ігорю Андрущаку, ас. Юлії Повстяній і всьому колективу кафедри комп’ютерних технологій за допомогу в огранізації змагань, у придбанні цінних подарунків, а також за відмінну лабораторну базу і комп’ютерну техніку. Учні шкіл пообіцяли, що неодмінно прийдуть навчатися у наш Луцький національний технічний університет.

Ростислав Редько, декан факультету КНІТ