ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА ЕЛЕКТРИКІВ  У ВСЕУКРАЇНСЬКОМУ КОНКУРСІ СТУДЕНСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році» на базі КрНУ ім. М. Остроградського 15-17 березня 2017 року відбулась підсумкова науково-практична конференція за спеціальністю «Електричні машини та апарати».

За підсумками роботи конкурсної комісії робота  Ярмолюка Віктора  (науковий керівник – кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри електропостачання Анатолій Падалко) відзначена дипломом третього ступеня.

Загірняк Михайло Васильович, д.т.н., професор, ректор КрНУ ім. М. Остроградського, професор кафедри електричних машин та апаратів вручає відзнаки Ярмолюку Віктору

Колективне фото учасників Всеукраїнський конкурсу студентських наукових робіт за спеціальністю Електричні машини та апарати.

Колектив кафедри електропостачання щиро вітає переможців!!!

Тетяна Денисовець,

інженер кафедри електропостачання