ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА
МАГІСТРІВ-ФІНАНСИСТІВ ЛУЦЬКОГО НТУ!

23-25 березня 2016 року на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит».

Із 147 студентських наукових робіт, що надійшли на конкурс до захисту було запрошено авторів 41 наукової роботи (35 ВНЗ).

Учасниками конкурсу, що були запрошені до захисту наукової роботи стали студенти магістри кафедри фінансів Ірина Іванова та Олеся Вердух, які виступили з науковою роботою на тему «Забезпечення фінансової стабільності підприємства (на прикладі підприємств цукрової промисловості України)». Робота виконана під керівництвом доцента Ірини Олександренко.

У роботі галузевої конкурсної комісії, що здійснила оцінювання виступів учасників конкурсу, взяли участь 30 провідних науково-педагогічних працівники, які представляли 16 ВНЗ України.

За результатами захисту наукової роботи студенти отримали дипломом ІІІ ступеня, показавши високий рівень теоретичних та практичних знань в галузі фінансів.

Вітаємо з перемогою і бажаємо нових досягнень!

Кафедра фінансів