ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА МАЙБУТНЬОГО ФІНАНСИСТА
29 березня 2016 року на базі кафедри економіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського відбулася підсумкова конференція ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища».
В результаті зовнішнього рецензування 79 студентських наукових робіт, що надійшли з 36 вищих навчальних закладів України, на підсумковій науково-практичній конференції виступили 23 студента з 18 вищих навчальних закладів.
Учасницею конкурсу, яка була запрошена до захисту наукової роботи стала студентка кафедри фінансів Луцького національного технічного університету Остапчук Ірина Степанівна з науковою роботою на тему: „Фінансові аспекти природоохоронної сфери”, що виконана під керівництвом к.е.н., доцента Іщук Лесі Іванівни.
За підсумками відкритого онлайн-захисту наукової роботи та на підставі опитування членами галузевої конкурсної комісії Остапчук Ірина була визнана переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища» та нагороджена дипломом І ступеня.
Вітаємо з перемогою і бажаємо нових досягнень кафедрі фінансів і усьому університету !