Чергова перемога майбутнього фінансиста

26?28 березня 2015 року, згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 1193 від 21.10.2014 р., на базі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського пройшов заключний етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища».

В результаті зовнішнього рецензування 70-ти студентських наукових робіт (79 авторів) із 40 вищих навчальних закладів України на підсумкову науково-практичну конференцію було відібрано 20 кращих робіт з 16 ВНЗ, серед яких і наукове дослідження студента факультету обліку та фінансів Луцького НТУ Андрія Матвійчука.

За підсумками відкритого онлайн-захисту наукової роботи на тему «Фінансове забезпечення екологічної сфери сталого розвитку регіонів України: конвергентно-дивергентний концепт» та на підставі опитування членами галузевої конкурсної комісії Андрій Матвійчук був визнаний переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Економіка природокористування і охорони навколишнього середовища» та нагороджений дипломом ІІ ступеня.

Колектив факультету обліку та фінансів щиро вітає Андрія Матвійчука та керівника наукової роботи кандидата економічних наук, доцента Вікторію Дорош з перемогою та зичить їм успіхів, натхнення і нових перемог на науковій ниві.

Валентина Галущак,
заступник декана факультету обліку
та фінансів з наукової роботи
та міжнародних зв’язків