Чергова перемога студента Луцького НТУ
на Всеукраїнському конкурсі наукових робіт

23 березня 2016 року в Харківському національному автомобільно-дорожньому університеті відбувся ІІ тур конкурсу студентських наукових робіт у галузі науки «Транспорт» (секція «Експлуатація та ремонт засобів транспорту»).

Кафедру автомобілів і транспортних технологій машинобудівного факультету Луцького НТУ представляли два студенти групи АТС-21: Олександр Панюс з роботою на тему: «Дослідження нового екологічно безпечного біодизельного палива», науковий керівник – доцент Олег Захарчук та Григорій Шум з роботою на тему: «Сучасні методи діагностування дизельних паливних форсунок системи живлення Common Rail», науковий керівник – доцент Володимир Кищун.

Участь у підсумковій конференції передбачала виступ з доповіддю за тематикою поданої конкурсної роботи із представленням мультимедійної презентації.

За результатами ІІ туру конкурсу Олександр Панюс посів 3-тє місце та отримав сертифікат, а Григорій Шум Григорій подяку за участь у конкурсі студенських наукових робіт.

Після закінчення конкурсу учасників ознайомили з історією та структурою навчального закладу, провели екскурсію навчально-лабораторним корпусом.

Щиро вітаємо з перемогою і бажаємо подальших успіхів у наукових дослідженнях!

Олег Захарчук,
доцент кафедри автомобілів і транспортних технологій