ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА СТУДЕНТІВ ЛУЦЬКОГО НТУ!

Студенти кафедри матеріалознавства та пластичного формування конструкцій машинобудування технологічного факультету Богдан Гура, Олександр Галас та Олексій Кубай з 17 по 19 травня брали участь у змаганнях ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади у місті Дніпродзержинську. Наполегливість та рішучість дозволила команді студентів вибороти ІІ місце серед студентських команд зі всієї України.

Змагання відбулися у Дніпродзержинському державному технічному університеті з напрямів «Металургія» та «Інженерна механіка» для студентів вищих навчальних закладів, які навчаються за спеціальностями «Обробка металів тиском» та «Обладнання та технології пластичного формування конструкцій машинобудування». Учасники олімпіади розв'язували творчі завдання та проходили тестування.

Програма олімпіади була досить насиченою. Колективом кафедри обробки металів тиском імені професора Б.М. Ілюковича ДДТУ було організовано екскурсії по лабораторіях та цехах кафедри, а також у сортопрокатний цех ПАТ «Дніпровський металургійний комбінат». Це дало можливість нашим студентам ознайомитись із роботою найбільш потужного металургійного комбінату повного циклу. Найбільш цікавим був огляд сучасного прокатного виробництва з виготовлення катанки, кутника, рейок, балок, шпунтів тощо. Оглянуте обладнання, що змонтоване Італійською компанією «Danieli», є найбільш сучасним та єдиним не лише в Україні, а й у Європі.

Сповнені приємних та незабутніх вражень наші студенти з особистими грамотами та дипломом за ІІ загальнокомандне місце повернулися додому.

Дякуємо колективу кафедри ОМТ ДДТУ та працівникам металургійного комбінату за можливість участі у змаганнях та чудові екскурсії.

Дмитро Гусачук,
доцент кафедри матеріалознавства та ПФКМ,