ЧЕРГОВА ПЕРЕМОГА СТУДЕНТІВ ЛУЦЬКОГО НТУ

Про всеукраїнський конкурс студентських проектів «Енергоефективний будинок 2015» було оголошено ще рік тому, коли представники компанії URSA побували в Луцькому НТУ з науково-практичним семінаром. Конкурс дипломних проектів з використанням сучасних технологій тепло- та звукоізоляції будівель для студентів будівельних та інженерних спеціальностей тривав з жовтня 2014 до липня 2015 року.

Мета конкурсу – професійна підтримка молодих фахівців, підвищення їх компетентності та професійних навичок, конкурентоспроможності на ринку праці.

Колектив кафедри промислового та цивільного будівництва разом зі своїми студентами не вагаючись взяли участь у конкурсі – у дипломних проектах передбачили використання сучасних технологій теплоізоляції та звукоізоляції будівель, у яких енергоефективність, кліматичний та акустичний комфорт забезпечено матеріалами URSA. На адресу компанії URSA відправили свої проекти Юлія Сухецька (керівник доцент Ірина Задорожнікова), Іванна Заграновська, Катерина Галаган, Ірина Дика (керівник доцент Світлана Ротко) та інші.

Кожен проект, надісланий на конкурс, був оригінальним, з детально розробленим розділом з будівельної фізики, містив необхідні розрахунки, креслення вузлів, аргументовані висновки щодо застосування теплоізоляції та звукоізоляції URSA лінійок Pure One, GEO, Terra, XPS у конструкціях покрівель, перекриттів, фасадів, перегородок.

Організатори конкурсу належно оцінили досягнення студентів та їх керівників: третє місце здобула спеціаліст будівництва, випускниця групи ПЦБ-51 Луцького НТУ Юлія СУХЕЦЬКА.

Сертифікати і призи від компанії URSA отримали Віталій ШОЛОМ (студент групи БДНс-11), Катерина ГАЛАГАН (ПЦБ-51), Іванна ЗАГРАНОВСЬКА (ПЦБ-51) та Ірина Дика (ПЦБм-51).

Сертифікатами і призами від компанії URSA нагороджені керівники студентів – доцент Ірина ЗАДОРОЖНІКОВА і доцент Світлана РОТКО.

Студенти спеціальності промислове і цивільне будівництво Луцького НТУ вже були учасниками подібних конкурсів і ставали призерами:

2009 р. – Віталій Ротко,

2012 р. – Андрій Забродоцький, Роман Шмігель, Олег Величко,

2012 р. – перемогу здобув Віталій Дудченко (ІІ місце),

2014 р. – перше місце і головний приз – ноутбук отримав Андрій Ящинський (тепер аспірант кафедри ПЦБ).

Ольга Ужегова,
завідувач кафедри ПЦБ