25 квітня 2015 року в Луцькому національному технічному університеті пройшов І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування (1/8 студентської першості світу з програмування ACM/ICPC).

Для проведення цієї олімпіади на Волині вже протягом 5 років базовим закладом обрано Луцький НТУ, зокрема, факультет комп’ютерних наук та інформаційних технологій.

В олімпіаді взяли участь 11 команд, які змагались за перемогу. Активну участь взяли студенти спеціальностей факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій. Запропоновані завдання були досить складними, але й тим приємніше відзначити, що дві команди факультету зайняли призові місця.

Команда «LutskNTU Lannisters» у складі студентів спеціальності «Комп’ютерні системи і мережі» Олега Кузави, Андрія Середи, Миколи Ковальськогоренер – Василь Семенюк) зайняли ІІ місце, а команда «LNTU_Venceremos» у складі студентів спеціальності АУВП Андрія Грудецького, Сергія Швеця, Володимира Швеця (тренер – Роман Грудецький ) зайняли ІІІ місце. Переможці отримали право взяти участь у наступному (регіональному) етапі, який відбудеться 11-13 вересня 2015 року у Львівському національному університеті імені Івана Франка.

Колектив факультету комп’ютерних наук та інформаційних технологій  щиро вітає переможців та бажає їм нових перемог!

Роман Грудецький,

асистент кафедри автоматизованого