Чергова перемога студентки Луцького НТУ
на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт!

26 березня 2015 року на базі Харківського національного університету будівництва та архітектури відбувся ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2014/2015 н.р. з напряму «Будівництво та архітектура».

На конкурс було представлено 50 студентських наукових робіт із провідних ВНЗ Києва, Харкова, Полтави, Дніпропетровська, Рівного, Одеси, Львова, Сум, Запоріжжя.

У рамках заходу було проведено підсумкову наукову конференцію, в ході якої студентка групи ПЦБ-51 спеціальності «Промислове та цивільне будівництво» Луцького НТУ Іванна Заграновська (науковий керівник кандидат технічних наук, доцент кафедри ПЦБ Орест Пахолюк) представила наукову доповідь на тему: «Дослідження каналів-абсорберів повітряних сонячних колекторів» та в процесі дискусії захистила результати своєї наукової роботи.

Матеріали презентації були доповнені довідкою впровадження матеріалів роботи у навчальний процес підготовки студентів спеціальності «Промислове та цивільне будівництво» Луцького НТУ та актом про наміри щодо використання результатів наукової роботи у діяльності ПрАТ «Волиньреставрація».

За результатами роботи науково-практичної конференції Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук 2014/2015 навчального року з напряму «Будівництво та архітектура» Іванна Заграновська зайняла ІІ місце і отримала відзнаку «Диплом другого ступеня».

Орест Пахолюк,
доцент кафедри промислового