15 лютого викладачі та студенти факультету комп’ютерних та інформаційних технологій ЛНТУ відвідали компанію Mint Innovation.

В першій частині чергового meetup розробниками компанії було проведено дві лекції. Софія Вознюк розповіла про UI/UX Adjustment for all Devices та Данило Пшигалінський про Modbus Protocol Communication.

Іпз Іпз

Також на цьому meetup підвели підсумки теоретичного навчання студентів в компанії. Навчання проводили за трьома напрямами: Web systems development basics, Embedded systems development basics, Project management basics.

ІпзІпз

Загалом 11 студентів ЛНТУ завершили теоретичний курс. Серед них: Литвинюк Максим, Нищий Назар (ІПЗ, 3 курс), Микола Голомис (ІПЗ, 2 курс), Слупко Владислав (КН, 1 курс магістр), Сасага Роман (КН, 3 курс). З цих студентів сформовані 2 команди, для яких були оголошені навчальні проекти.

Іпз

Завданням для першої команди буде: розробити web-застосунок, що дозволяє працювати та налаштовувати управління розумною брамкою. Для другої: розробити web-застосунок, що дозволяє працювати та налаштовувати систему вагових поличок.

ІпзІпз

Технології, які будуть використовуватись при виконанні завдання: Agile Scrum Approach, UI: Blazor, ASP.NET, BL: Webapi, C#/.Net Core, Swagger, DAL: Dapper, DB: MS SQL Server Express, Unit Testing.

Дякуємо Mint Innovation за можливість долучитися студентам до реалізації реальних проектів з розробки програмного забезпечення!

Кафедра ІПЗ