Перейти до основного вмісту

Червона доріжка та усмішки щастя: у Луцькому НТУ вручили дипломи випускникам бакалаврам

У Луцькому національному технічному університеті відбулося урочисте вручення дипломів випускникам бакалаврам 2020. Дотримуючись карантинних обмежень, незабутнє для молоді свято таки вдалося провести.

Пройшовши червоною доріжкою, отримали омріяні дипломи цьогоріч 1126 випускників із 7 факультетів.

Перш за все, привітав щасливих та успішних ректор Луцького НТУ Петро Савчук, побажавши молоді бути амбітними, впевненими у собі та відкривати нові можливості у житті.

«Ви найкращі та найуспішніші – еліта Луцького НТУ, як сьогодні завершила навчання та отримує дипломи. Документ, який ви тримаєте у руках, підтвердить вашу кваліфікацію і дасть путівку у життя, створить нові можливості. Нехай ці можливості будуть максимальними, а ви – амбітними та успішними. Від вас залежить те, якими будете ви та якою буде країна. Стів Джобс казав: «Іди вперед, змінюй світ, але перш за все, змінюй себе і тоді світ навколо буде таким, як ти захочеш».

Ректор також запросив випускників на навчання у магістратурі, де молодь зможе підсилити свої базові компетентності, натомість пообіцявши, що університет допоможе кожному. Водночас, Петро Савчук наголосив на тих можливостях, які Луцький НТУ уже може надати студентам, а це бізнес інкубатор та стартап школа, які допоможуть розвивати підприємницькі компетентності та навіть відкрити власну справу.

Із напутнім словом до своїх вихованців звернулися декани факультетів. Кожен із них наголосив, що пишається студентами, адже усі вони талановиті, активні, цілеспрямовані та побажали молоді успішного майбутнього, вдалого працевлаштування та самореалізації, але головне - щасливої долі і щирих людей поряд. Декани зазначили, що з радістю чекатимуть своїх випускників у стінах університету.

Почесною гостею заходу стала голова Волинської обласної ради Ірина Вахович. Вона привітала випускників зі святом та закликала не боятися мріяти і творити: «Мені надзвичайно приємно вітати випускників Луцького НТУ та свій рідний факультет фінансів, обліку, лінгвістики та права. Бажаю, щоб ви досягнули у житті того, чого прагнете, щоб не боялися мріяти і творити, вкладати в себе максимум протягом усього життя. Мені часто кажуть, що у країні кадровий голод, але в нас цього немає, адже є стільки хороших випускників і це наша надія і наше майбутнє. Бажаю вам зрозуміти, що ваше майбутнє залежить виключно від вас, дай Боже на вашому шляху удачі, хай вас супроводжують щирі люди, адже хто нас оточує - такими ми і є».

Привітав новоспечених бакалаврів директор Волинського обласного центру зайнятості та випускник Луцького НТУ Роман Романюк: «Щиро вітаю вас з гарним сонячним емоційним днем. Сьогодні урочистий день – день вручення диплому, отримання візитівки у доросле життя. 2020 рік вніс свої корективи в усе: в побут, у спосіб життя, в економіку і ринок праці. Але я впевнений, що ви - круті, наполегливі і себе реалізуєте, а якщо потрібна підтримка чи допомога - ми завжди поряд. У вас є перевага – ви молоді, активні і вірю, що дуже наполегливі, тому бажаю впевненості у власних силах, настирливості і творіть себе».

Щирі вітання прозвучали від депутатки Луцької міської ради Алли Надточій: «Ви уже здобули професію, але надалі будете шукати себе у роботі. Бажаю вам знайти свою творчість у тій роботі, якою ви хочете займатися, залишатися людьми, дбати про те, щоб кожна праця приводила до вашого розвитку, розвитку людей, які біля вас і нашого міста й держави. Не бійтеся себе змінювати і шукати».

Варто зазначити, що для випускників на території університету впродовж цілого дня діяли локації для отримання професійних консультацій стосовно працевлаштування, відкриття власного бізнесу та вступу до магістратури. Для молоді працювали фахівці Волинського обласного центру зайнятості, бізнес-інкубатора та приймальної комісії Луцького НТУ.

Ілона Карпюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Фото – Олена Третяк

Більше фото:

(ФФОЛП,МБФ,ФЕТЕ) https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1614957781991599

(ФБ,ТФ,ФКНІТ,ФАБД)https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab=album&album_id=1614974851989892