ЧОМУ Я ОБРАВ ПРОФЕСІЮ ІНЖЕНЕРА
В ІТ-ГАЛУЗІ?

Обираючи вищий навчальний заклад, кожна молода людина звертає увагу не лише на потужність матеріально-технічної бази, а й на змогу розвиватися культурно, інтелектуально. Великі можливості для самореалізації молоді пропонує Луцький НТУ, адже має широкий вибір професій та створює сприятливі умови для особистісного росту.

На сучасному етапі розвитку комп’ютерних технологій найбільше затребуваною є професія інженера. У Луцькому НТУ підготовку фахівців інженерного напрямку в ІТ здійснює кафедра комп’ютерної інженерії.

Нещодавно на факультеті компютерних наук та інформаційних технологій куратори груп КСМ-11 та КСМ-12 провели заняття на тему «Чому я обрав професію інженера?». Студенти груп підготували презентації та виступи, в яких ділилися своїми думками про переваги та перспективи вибору їх професії.

Студенти, які підготували найкращі доповіді, а також змогли найбільш поникнутися своїм майбутнім та переконати слухачів у правильності свого вибору (Вікторія Парій, Антон Кирилюк), отримали заохочення в навчанні.

Всі виступаючі здобули незамінний досвід у ролі лекторів, а слухачі змогли обміркувати свої пріоритети майбутнього навчання.

Микола Поліщук, Сергій Костючко,
куратори груп КСМ-11 та КСМ-12