Cтуденти напряму «Охорона праці»
за здоровий спосіб життя!

Нещодавно студенти, що навчаються за напрямом «Охорона праці», разом з викладацьким колективом кафедри туризму та цивільної безпеки провели День здоров’я. Заходи передбачали популяризацію здорового способу життя і бережного ставлення до природних ресурсів.

Було відвідано рекреаційну зону відпочинку у селі Боголюби. У дружній обстановці відбулась дискусія про пожежну небезпеку під час відпочинку на природі, про запобігання травмування при проведенні відпочинкових заходів, безпеку поводження на водних об’єктах.

Студенти та викладачі із задоволенням організували та провели конкурс на кращий шашлик. А змагання з волейболу та баскетболу дали заряд гарного настрою та енергії на успішне завершення навчального семестру.

Микола Рудинець,
доцент кафедри туризму та цивільної безпеки