Пошук та розширення можливостей реалізації проєктів з закордонними партнерами є одним із пріоритетів роботи Луцького національного технічного університету. Кожен крок - це нові можливості для здобувачів та науково-педагогічних працівників, що є особливо важливим у воєнний час.
Віднедавна започаткована нова співпраця в аграрному напрямку з групою виробників овочів компанією PRIMAVEGA (Республіка Польща). Основне спрямування – це вирощування різних видів салатної продукції на експорт по усій Європі, зокрема і для закладів компанії McDonald’s.
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6872.jpeg)
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6884.jpeg)
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6881_0.jpeg)
Для налагодження співпраці та на запрошення партнерів, потужності підприємства відвідали перший проректор Надія Ковальчук, начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Корнейко та заступник декана з партнерства факультету аграрних технологій та екології Марія Августинович.
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6875.jpeg)
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6876_0.jpeg)
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6874.jpeg)
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6873_0.jpeg)
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6877.jpeg)
Екскурс по виробництву провів Василь Кунинець – координотор проєкту, менеджер відділу польової продукції Green Crops, який уже понад 5 років працює в сфері вирощування овочів і, до слова, є уродженцем Волинської області. Робота підприємтва насправді вражає, адже все чітко сплановано від посіву до збору врожаю, пакування та транспортування, що відбувається круглорічно.
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6878_0.jpeg)
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6877_0.jpeg)
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6880.jpeg)
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6879_0.jpeg)
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6883_0.jpeg)
Тож цьогоріч уже перша група студентів матиме можливість проходження практики та працевлаштування, а Луцький національний технічний університет - перший в Україні хто налагодив співпрацю з агрохолдингом.
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6882_0.jpeg)
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6885_0.jpeg)
![Фате](/sites/default/files/inline-images/IMG_6886_0.jpeg)
Марія Августинович, заступник декана з партнертсва ФАТЕ