Пошук та розширення можливостей реалізації проєктів з закордонними партнерами є одним із пріоритетів роботи Луцького національного технічного університету. Кожен крок - це нові можливості для здобувачів та науково-педагогічних працівників, що є особливо важливим у воєнний час.

Віднедавна започаткована нова співпраця в аграрному напрямку з групою виробників овочів компанією PRIMAVEGA (Республіка Польща). Основне спрямування – це вирощування різних видів салатної продукції на експорт по усій Європі, зокрема і для закладів компанії McDonald’s.

Фате ФатеФате

Для налагодження співпраці та на запрошення партнерів, потужності підприємства відвідали перший проректор Надія Ковальчук, начальник відділу міжнародних зв’язків Тетяна Корнейко та заступник декана з партнерства факультету аграрних технологій та екології Марія Августинович.

ФатеФатеФатеФатеФате

Екскурс по виробництву провів Василь Кунинець – координотор проєкту, менеджер відділу польової  продукції Green Crops, який уже понад 5 років працює в сфері вирощування овочів і, до слова, є уродженцем Волинської області. Робота підприємтва насправді вражає, адже все чітко сплановано від посіву до збору врожаю, пакування та транспортування, що відбувається круглорічно.

ФатеФатеФатеФатеФате

Тож цьогоріч уже перша група студентів матиме можливість проходження практики та працевлаштування, а Луцький національний технічний університет - перший в Україні хто налагодив співпрацю з агрохолдингом.

ФатеФатеФате

Марія Августинович, заступник декана з партнертсва ФАТЕ