Делегація Луцького НТУ – на «Дні поля 2018»

20 червня ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» організувало зустріч своїх українських та зарубіжних партнерів, приурочену до Дня поля. Серед них були присутні чиновники, громадські діячі, та навіть голова Волинської ОДА Олександр Савченко. На захід завітала і делегація Луцького національного технічного університету на чолі з ректором Петром Савчуком.

Зокрема, цього дня понад шістсот учасників агро-фестивалю могли ознайомитися з посівними площами ріпаку, пшениці, гороху та сої на земельних ділянках Горохівського та Локачинського районів. Також вони оцінили елеваторні комплекси підприємства та їх виробничі потужності. Опісля відбулася демонстрація сільськогосподарської техніки, переважна більшість якої марки «John Deere».

Зауважимо, у Луцькому НТУ готують фахівців спеціальності «Агроінженерія». Окрім того, днями у стінах ЗВО відбулася конференція, в рамках якої Петро Савчук представив нову спеціальність «Агрономія», яка функціонуватиме на базі факультету екології, туризму та електроінженерії.

Відтак, луцькі освітяни спілкувалися з оригінаторами сортів та гібридів сільськогосподарських культур, колегами, експертами та фахівцями виробників засобів захисту та мінеральних добрив, обмінюючись досвідом та новинками у агросфері.

«Керівник та засновник групи компаній «Вілія», серед яких - «Волинь-зерно-продукт», Євген Дудка – це яскравий приклад того, як потрібно любити свою справу і створювати міцну команду!», - поділився враженнями ректор Луцького НТУ Петро Савчук.

Потому партнерам ТзОВ «Волинь-Зерно-Продукт» вручили відзнаки та розіграли приз – 5 тонн посівного матеріалу пшениці.

Олександра Містюк, інформаційний відділ Луцького НТУ

Більше фото за посиланням: https://www.facebook.com/pg/LutskNationalTechnicalUniversity/photos/?tab...