День автомобіліста  - не лише свято водіїв чи любителів авто, це професійне свято усіх, хто пов’язаний із дорожньо-транспортною галуззю в цілому. У цей час різноманітні заходи відбуваються в середовищі автотранспортних підприємств, тож відзначити своє свято вирішили і студенти факультету транспорту та механічної інженерії ЛНТУ, для яких День автомобіліста уже став професійним.

Привітав студентську спільноту декан ФТМІ Ігор Мурований. Він наголосив, що усі спеціальності, на яких навчаються здобувачі факультету, безпосередньо стосуються транспорту,  тож кожен із них є частиною великого професійного середовища, яке створює майбутнє транспортних технологій, машинобудування,  механіки та мехатроніки.

ФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІ

Стартувало відзначення професійного дня зі студентського квесту. Так, здобувачі першого курсу усіх кафедр ФТМІ змушені були пройти квест університетом, де у кожній новій локації їх зустрічали представники студентської ради факультету із запитаннями на тему історії факультету, університету, держави, а також на знання автомобільної справи. Успішно пройшовши квест, команди повинні були зібратися у комп’ютерній аудиторії для проходження тесту на знання конструкції автомобілів та їхніх технічних особливостей на відповідному стимуляторі.

ФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІ

Таким чином, кожна команда від кафедри накопичує бали. Уже завтра, 26 жовтня, студенти зможуть здобути додаткові бонуси, змагаючись у «фігурному» керуванні автомобілем та баггі. Підсумком факультетських змагань стане гра «Хто зверху», який і визначить команду переможця.

ФТМІФТМІФТМІФТМІФТМІ