День працівника соціальної сфери у Луцькому НТУ

З нагоди професійного свята працівників соціальної сфери, яке у цьому році  припадає на 4 листопада, викладачами та студентами кафедри гуманітарних наук, соціального забезпечення та права проведено ряд заходів.

Так, 1 листопада в межах вивчення предмета «Соціальна політика» (викладач доц. Ситник О.І) була організована зустріч із начальником управління охорони здоров’я Луцької міської ради Якимчуком Миколою Арсентійовичем. Запрошений гість розповів про механізми державного регулювання та соціального захисту населення у сфері охорони здоров’я.

Потому 2 листопада викладачі та студенти кафедри гуманітарних наук, соціального забезпечення та права взяли участь у засіданні наукового гуртка, де обговорили соціально-економічні та правові аспекти сфери соціального забезпечення.

Родзинкою серед проведених заходів стала тематична фотовиставка «Соціальні проблеми сучасності» презентована студентами  у фойє корпусу «Б».

Кафедра гуманітарних наук, соціального забезпечення та права