День Святого Патрика у Луцькому НТУ

17 березня 2017 року на базі Відділу неперервного навчання за ініціативи клубу «Європа» відбувся захід, приурочений  до святкування Дня Святого Патрика. Також сьогодні свій День незалежності святкує Смарагдовий острів Ірландія. Студенти факультету бізнесу Луцького НТУ , а саме групи МО – 12 та МКс – 11,  дізналися багато цікавої інформації про історію цього свята та традиції його святкування у світі. На заході також був присутній професор Луцького НТУ – Тарас Вікторович Божидарнік.

Першим кроком проведення заходу була розповідь про саму Ірландію, її архітектурні та природні пам’ятки, а також про історію свята, цікаві факти, традиції святкування у світі. Була представлена презентація  «День святого Патрика», що дуже сподобалася студентам, дала змогу з’ясувати, що студенти знають про святкування Дня Святого Патрика в країнах Європи та поза її межами, його традиції, а також виявити найбільш обізнаних, кмітливих студентів.

Також, для учасників заходу було підготовлено кросворд на тему свята та інші дуже цікаві ігри, що викликали у студентів великий інтерес. Всі присутні справилися із запропонованими завданнями на славу.

Дуже приємно, що студенти отримали величезне задоволення від участі у заході, дізналися чимало нової та цікавої інформації про свято. Найактивніших учасників було нагороджено невеличкими призами та грамотами,  наданими Відділом неперервного навчання.

Тамара Максимчук,
фахівець 1-ї категорії ВНН