До уваги абітурієнтів !!!
21.04.2018 р.
в рамках вступної кампанії 2018 року
Луцький національний технічний університет проводить
«День відкритих дверей
або стороннім вхід заборонено»
за адресою: вулиця Львівська, 75, корпус Б
Початок заходу о 10 годині
Програма загальноуніверситетських заходів:
10:00 - 10:50 | Зустріч та реєстрація абітурієнтів (фойє головного корпусу та корпусу «Б») |
11:00 – 12:00 | Збори абітурієнтів - вітальне слово ректора Луцького НТУ - особливості вступної кампанії 2018 року - презентація студентського життя в Луцькому НТУ - логістика заходів (актова зала університету, аудиторія 37) |
12:00 – 14:00 | Прийом учасників на факультетах університету – презентація освітніх програм; – екскурсія університетом чи студентським містечком; – відвідування лекційних або практичних занять, проведення тренінгу особистісного розвитку для абітурієнтів та батьків; – відповіді на запитання, індивідуальні консультації абітурієнтів. (кафедри університету) |
10:00 – 14:00 | Консультації з питань прийому (приймальна комісія, перший поверх, аудиторія 34) |
e-mail:pk@lntu.edu.ua Довідки за телефонами: (0332) 74-61-11