ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я НА КАФЕДРІ ОБЛІКУ І АУДИТУ

Гарний настрій – запорука довгого життя! Саме цей девіз обрали на кафедрі обліку і аудиту, організовуючи традиційний День здоров’я.

«Озброївшись» позитивом, 24 травня студенти І–V курсів спеціальності «Облік і аудит» разом з викладачами кафедри провели День здоров’я у лісовому масиві «Дачне». Прибувши на місце відпочинку, студенти відразу ж приступили до роботи: збирали хмиз, розпалювали вогнище та насолоджувалися красою природи.

Цьогоріч серед студентів було проведено конкурс проектів на проведення спортивних заходів на День здоров’я. Перемогу в конкурсі отримали студенти групи ОА-21, які й стали головними організаторами спортивної програми.

Після дружнього обіду відбулось представлення команд (назва, девіз, пісня) та конкурси, під час яких командний дух, поєднаний з індивідуальною майстерністю, інтригували студентів та викладачів до останньої хвилини. Викладачі та студенти брали активну участь у конкурсах «Портретист», «Слова»,  «Естафета зі скакалкою», «Хто я?», «Битва куль», «Вгадай пісню». За даними підрахунків журі перемога дісталась студентам групи ОА-11.

Атмосфера гарного настрою та активного відпочинку стала запорукою успішного проведення Дня здоров’я на кафедрі обліку і аудиту.

Ірина Ткачук,
доцент кафедри обліку і аудиту