Сьогодні, 15 лютого, з ініціативи керівника юридичної клініки ЛНТУ «Veritas» Олександри Філюк,  ректор Луцького національного технічного університету Ірина Вахович заключила меморандум про співпрацю із Західним міжрегіональним центром з надання безоплатної правничої допомоги.

МеморандумМеморандумМеморандум

Правова підтримка і допомога - важливий напрям діяльності кафедри права ЛНТУ, тож сторони домовилися про співпрацю та партнерство. Взаємодію вибудовуватимуть, виходячи із принципів соціального партнерства, відкритості та прозорості діяльності, усвідомлюючи необхідність формування нової генерацій правників, які забезпечать розвиток правової держави, реалізацію принципу верховенства права, а також посилення кадрового потенціалу фахівців, прагнучи забезпечити максимальну ефективність здійснюваних заходів при досягненні спільних цілей.

Сторони зустрілися під час Zoom-конференції, обговорили стратегічні завдання та, в режимі онлайн, підписали кожен свій екземпляр меморандуму.

МеморандумМеморандумМеморандум